budownictwo PL construction-EN
MARTOM Tomasz Jęsiak - usługi budowlane, ul. Sportowa 12, 64-115 Święciechowa
 • usługi budowlane Leszno usługi budowlane Leszno
  bramy garażowe bramy garażowe
  dekarstwo dekarstwo
  koparka koparka
  koparka koparka
  stolarstwo stolarstwo
  murowanie murowanie
  instalacje sanitarne instalacje sanitarne
  prace wykończeniowe prace wykończeniowe
  układanie bruku układanie bruku
  układanie bruku układanie bruku
ekipa budowlana Leszno
szybki kontakt:
 • 502-710-680
 • 504-411-166
 • 504-725-857

Okna Fasadowe

Okna stanowią jeden z najważniejszych elementów budynku. Prawidłowo zaprojektowane, wykonane i zamontowane okna zapewniają nie tylko optymalne warunki przebywania w pomieszczeniu, ale też nadają mu odpowiedni „klimat” - często decydując o niepowtarzalnym charakterze i estetyce całego budynku. Systemy okienne wraz z całą paletą profili uzupełniających i wykończeniowych, dają niemal nieograniczoną swobodę w projektowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą gamą profili okiennych!

EFORTE- energooszczędny profil o wysokich parametrach izolacyjnych. Solidny system sześciokomorowy pozwala osiągnąć komfortowe użytkowanie przez długie lata.

Współczynnik izolacji termicznej dla profilu Eforte wynosi nawet Uf=0,95 W/m2k natomiast dla całego okna Uw= 0,64 W/m2k.

Do właśnie dzięki wysokim parametrom termoizolacyjnym profilu Eforte mogą Państwo osiągnąć oszczędności na ogrzewaniu wynoszących nawet 80%. (w porównaniu do kosztów poniesionych przy ogrzewaniu budynku ze starymi typami okien).
 

PRESTIGE - należy do grupy sześciokomorowych profili. Precyzyjnie opracowana technologia prestige pozwoliła osiągnąć wysokie parametry techniczne, dzięki czemu otrzymują Państwo produkt bardzo dobrej jakości.

Konstrukcja profilu prestige umożliwia głębokość zabudowy nawet do 76mm, natomiast grubość szklenia jest możliwa od 4mm do 45mm. Grupę profili prestige wyróżnia również doskonała izolacja termiczna Uf=1,1 W/m2k, natomiast w wersji Passive House z dodatkową izolacją wewnątrz profilu Uf=0,9 W/m2k. Istnieje również możliwość zastosowania dodatkowego uszczelnienia środkowego MD. Dla zachowania indywidualnego klimatu Państwa wnętrz, proponujemy profile prestige w pełnej gamie kolorów.

ARKADE - pięciokomorowy profil ze znakomitymi parametrami termoizolacyjnymi i dźwiękochłonnymi. To co wyróżnia arkade to nowoczesne zaokrąglenia linii profilu, które znakomicie komponują się z elewacją zewnętrzną, czy też detalami i akcesoriami wewnątrz mieszkania. Konstrukcja profilu pozwala na użytkowanie okna prze wiele lat, zachowując wejściowe parametry. Wrąb szybowy na 20mm zapewnia maksymalne zachodzenie profilu na szybę, co skutkuje stabilnością i bezpiecznym osadzeniem. Profil arkade uniemożliwia również przedostanie się wody do komory głównej, zapobiegając tym samym korozji wzmocnień. Oferujemy Państwu dwie wersje profilu arcade: prosta oraz półzlicowana.
 

Profil Arkade wyróżnia szerokość 71mm, natomiast szerokość szklenia waha się od 4mm do 45mm. Izolacja termiczna w profilu arkade jest optymalna i wynosi Uf=1,3 W/m2k. Interesującą opcją jest możliwość montażu zaczepowego wszystkich dodatkowych profili. Profile tego typu należą do 4 klasy izolacji akustycznej. Profil dostępny jest w pełnej gamie kolorów.